Romans, sensacja, erotyka

Romans, sensacja, erotyka

Blanka Lipińska jest autorką, która już jakiś czas temu z hukiem wkroczyła na nasz rynek literacki wypuszczając swoją serią powieści erotycznych, które w dużej mierze dedykowane są dla wszystkich kobiet. Ta pewna siebie kobieta, której wykształcenie jest zgoła zupełnie inne (hipnotyzerka) sprawiła, ze ludzie zobaczyli, iż nie jesteśmy takim pruderyjnym narodem za jaki postrzegali nas inni. To ona sprawiła, że na nowo zmysły wielu kobiet po pamiętnym Greyu rozgrzały nowym blaskiem o ogniem pożądania. Warto dodać, że jest to także promotorka KSW Ring Girl i menadżerka nocnych klubów. Jak więc widać Blanka nie daje o sobie zapomnieć i na pewno tak będzie przez bardzo długi czas. Rozpocznijmy z nią przygodę od pierwszej części trylogii “365 dni” (https://www.taniaksiazka.pl/kolejne-365-dni-blanka-lipinska-p-1229604.html).

On i ona

Główną bohaterką tej książki jest Laura, która żyje w związku z Martinem. Dziewczyna nie czuje już tak wielkiej ekscytacji miłości do swojego chłopaka. W tym celu, aby reanimować swoje uczucie postanawia razem z nim i grupą swoich przyjaciół udać się na Sycylię na bajkowe wakacje. Przy tej okazji ma w planach świętować swoje urodziny, które za chwilę będzie obchodzić. Jednak bajeczne wakacje pod pięknym słońcem zmieniają się w coś zupełnie nieoczekiwanego. Otóż kiedy Laura szykuje się do świętowania swoich urodzin zostaje…porwana przez sycylijską mafię. Dlaczego? Ponieważ młody Don Massimo Toricelli, który stoi na czele mafijnej rodziny daje jej dosłownie 365 dni na pokochanie go. Kilka lat wcześniej Massimo został postrzelony w głowę. Zapadł w śpiączkę podczas której ujrzał twarz pięknej dziewczyny. Jak się okazało była to właśnie twarz Laury i dlatego teraz Massimo postanowił porwać ją dla siebie nie biorąc wcale jej zdania pod uwagę.

Miłość i erotyka z dawką sensacji

Czy możliwe jest pokochanie człowieka, który ją porwał grożąc, że jej nie wypuści? Wiele kobiet byłoby przerażonych. Laura też taka była. Jednak Massimo miał w sobie to coś, że Laura bardzo szybko mu ulega lądując razem z nim w łóżku, co jest bardzo szczegółowo opisane. “365 dni” to klasyczna opowieść, gdzie mamy do czynienia ze zdominowaną kobietą, która właściwie nie jest w stanie odmówić facetowi tak silnemu, władczemu, który na dodatek dowodzi najgroźniejszą, sycylijską mafią. Czy porozumienie między tymi dwoma osobami będzie możliwe? Warto się tego dowiedzieć sięgając po książkę, którą wiele kobiet dosłownie pochłania jednym tchem. Jeżeli komuś będzie jednak mało emocji, to koniecznie powinien udać się do kina, ponieważ w lutym 2020 roku na ekranach kin zagościła ekranizacja tej powieści o której długo będzie głośno.

People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Share