Niszczycielska siła miłości, której potrzebujemy

Niszczycielska siła miłości, której potrzebujemy

Miłość to… Jak można określić to uczucie? Tak, panie na pewno będą bardzo chętne do tego aby opowiedzieć czym jest dla nich miłość. Panowie może mniej, ponieważ są znani ze swej skrytości. To prawda, że jednak na temat tego uczucia, jakiekolwiek by nie było, zawsze kobiety mają więcej do powiedzenia. To również one chętniej sięgają po książki, gdzie głównym motywem przewodnim jest właśnie to uczucie. Miłość jest i na pewno nigdy nie zniknie, a to jak my ją odbieramy zależy tylko i wyłącznie od nas. Jeżeli szukamy ciekawej książki z miłosną tematyką w tle, to świetną propozycją będzie “Zniszcz mnie” Anny Langner.

Dwie osoby

Autorka pokazuje nam dopiero swoją drugą książkę na rynku literackim. Jej pierwsza książka “Wszystko czego pragnę w te święta” spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Wydawać by się mogło, że i ta książka powtórzy sukces swojej poprzedniczki. Tym razem autorka zapoznaje nas z dwoma zupełnie odmiennymi postaciami. Mamy do czynienia z nią. Ma na imię Amy i jest outsiderką. Wycofana z życia, mająca jedną przyjaciółkę bardzo chętnie sięga po ołówek i swój szkicownik, gdzie może rysować to co jej się tylko podoba. Od kilku lat stroniąca od imprezowego życia skrywa w sobie tajemnicę. Od czasu wypadku, który spowodowała uważa, że nie ma prawa do szczęścia. Drugą postacią jest jej zupełne przeciwieństwo – imprezowicz, ekscentryk z irokezem, który alkoholu nie odmawia i uważa, że narkotyki nie szkodzą. Barry jest luzakiem, duszą towarzystwa cieszącą się powodzeniem wśród kobiet. Czy takie dwie osoby mają szansę na to, aby się poznać?

Przypadek czy przeznaczenie?

Okazuje się, że Amy potajemnie szkicuje Barrego w swoim notesie. Chłopak po jakimś czasie zauważa, że tajemnicza dziewczyna mu się przygląda i chce zapytać się o co chodzi. Spłoszona Amy widząc zbliżającego się mężczyznę ucieka gubiąc po drodze swój szkicownik. Barry zaskoczony jest swoim naszkicowanym wizerunkiem z tak wielką dokładnością. Postanawia wyjaśnić o co dokładnie chodzi dziewczynie. Amy, pomimo swojej nieśmiałości, chce odzyskać swój szkicownik. Co przyniesie spotkanie dwóch odmiennych osobowości? Czy to przypadek, że się spotkali, czy to jednak przeznaczenie chce ich ze sobą połączyć? Jak niszczycielska okaże się siła miłości, którą jednak my wszyscy potrzebujemy? Warto się tego dowiedzieć sięgając po “Zniszcz mnie” Anny Langner. Siadając do lektury tej książki nie zapominajmy o tym, żeby pod ręką mieć zapas odpowiedni chusteczek higienicznych. Nie raz się przekonamy, że jest to wspaniały wyciskacz łez, który wzruszy nawet najtwardsze serce.

Coffee obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Share